Dzień dobry,

 

cieszę się, że odwiedzasz naszą stronę internetową.

Laven S.A. jest agentem ubezpieczeniowym AWP P&C S.A. Oddział w Polsce (Mondial Assistance). Spółka powstała, by uzupełnić rynek ubezpieczeń w Polsce. Ideę jej działania wypracowała grupa ekspertów z rynku ubezpieczeń, medycyny i IT. Naszą misją jest dostarczanie Klientom dostępu do nowoczesnych technologii medycznych.

Tworzymy i oferujemy komplementarne ubezpieczenia zdrowotne.

Jeśli zachorujesz, a technologie medyczne niezbędne do przeprowadzenia Twojej terapii okażą się nierefundowane przez NFZ, z tytułu polisy ubezpieczeniowej otrzymasz kompleksowe świadczenie polegające na organizacji leczenia i pokryciu związanych z tym kosztów.

Jeżeli jesteś właścicielem firmy lub odpowiadasz za zarządzanie zasobami ludzkimi, zapraszamy do rozmowy – pokażemy Ci, jak nasze pakiety mogą wpisać się w program benefitów w Twojej firmie.

Agenci i Brokerzy ubezpieczeniowi to dla nas główni partnerzy w rozwijaniu sprzedaży. Jeśli jesteś jednym z nich, skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy współdziałać w celu wypracowania najlepszych rozwiązań dla Twoich Klientów.

Do zobaczenia
Piotr Karda
Prezes Zarządu Laven S.A.

Poznaj nas bliżej

Nasze doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym pozwoliło nam poznać oczekiwania Polaków względem opieki medycznej. Dzięki temu stworzyliśmy rozwiązanie, które w pełni zaspokaja potrzeby zabezpieczenia profesjonalnej ochrony i wsparcia medycznego na wypadek poważnego zachorowania – komplementarne ubezpieczenie zdrowotne.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie Klientom dostępu do nowoczesnych technologii medycznych oraz bycie liderem ubezpieczeń komplementarnych w Polsce. 

Naszym celem jest uzupełnienie luki rynkowej w dostarczaniu nowoczesnych technologii medycznych oraz udostępnienie partnerom biznesowym unikalnego produktu, który zabezpieczy zdrowie i życie ich klientów. W realizacji misji wspierają nas zaufani liderzy rynku medycznego i ubezpieczeniowego.

Wizja

Za pośrednictwem pracodawców chcemy oferować społeczeństwu dostęp do coraz większej liczby technologii medycznych, które pomogą w leczeniu nierefundowanym przez NFZ. Chcemy, aby innowacyjne i skuteczne leczenie było dostępne dla każdego w Polsce. 

Z naszymi Partnerami w biznesie chcemy budować trwałe relacje, które przyczynią się do doskonalenia i utrzymywania wysokiej jakości usług.

Skontaktuj się z nami

    recaptcha


    *pola obowiązkowe