Dzień dobry,

 

cieszę się, że odwiedzasz naszą stronę internetową.

Laven S.A. jest agentem ubezpieczeniowym AWP P&C S.A. Oddział w Polsce (Mondial Assistance). Spółka powstała, by uzupełnić rynek ubezpieczeń w Polsce. Ideę jej działania wypracowała grupa ekspertów z rynku ubezpieczeń, medycyny i IT. Naszą misją jest dostarczanie Klientom dostępu do nowoczesnych technologii medycznych.

Tworzymy i oferujemy komplementarne ubezpieczenia zdrowotne.

Jeśli zachorujesz, a technologie medyczne niezbędne do przeprowadzenia Twojej terapii okażą się nierefundowane przez NFZ, z tytułu polisy ubezpieczeniowej otrzymasz kompleksowe świadczenie polegające na organizacji leczenia i pokryciu związanych z tym kosztów.

Jeżeli jesteś właścicielem firmy lub odpowiadasz za zarządzanie zasobami ludzkimi, zapraszamy do rozmowy – pokażemy Ci, jak nasze pakiety mogą wpisać się w program benefitów w Twojej firmie.

Agenci i Brokerzy ubezpieczeniowi to dla nas główni partnerzy w rozwijaniu sprzedaży. Jeśli jesteś jednym z nich, skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy współdziałać w celu wypracowania najlepszych rozwiązań dla Twoich Klientów.

Do zobaczenia
Piotr Karda
Prezes Zarządu Laven S.A.

Poznaj nas bliżej

Nasze doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym pozwoliło nam poznać oczekiwania Polaków względem opieki medycznej. Dzięki temu stworzyliśmy rozwiązanie, które w pełni zaspokaja potrzeby zabezpieczenia profesjonalnej ochrony i wsparcia medycznego na wypadek poważnego zachorowania – komplementarne ubezpieczenie zdrowotne.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie Klientom dostępu do nowoczesnych technologii medycznych oraz bycie liderem ubezpieczeń komplementarnych w Polsce. 

Naszym celem jest uzupełnienie luki rynkowej w dostarczaniu nowoczesnych technologii medycznych oraz udostępnienie partnerom biznesowym unikalnego produktu, który zabezpieczy zdrowie i życie ich klientów. W realizacji misji wspierają nas zaufani liderzy rynku medycznego i ubezpieczeniowego.

Wizja

Za pośrednictwem pracodawców chcemy oferować społeczeństwu dostęp do coraz większej liczby technologii medycznych, które pomogą w leczeniu nierefundowanym przez NFZ. Chcemy, aby innowacyjne i skuteczne leczenie było dostępne dla każdego w Polsce. 

Z naszymi Partnerami w biznesie chcemy budować trwałe relacje, które przyczynią się do doskonalenia i utrzymywania wysokiej jakości usług.

Skontaktuj się z nami

  recaptcha

  Firma Laven informuje, iż jest administratorem w zakresie kierowanego do niej wniosku. -->

  Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i wysłania jednorazowej oferty, zgodnie z wnioskiem, przez czas konieczny do udzielenia wnioskowanej odpowiedzi, a potem, do celów archiwalnych przez okres przedawnienia roszczeń, na podstawie uzasadnionego interesu administratora danych. Uzasadnionym interesem jest umożliwienie realizacji wniosku w zakresie przygotowania i wysyłki oferty ubezpieczeniowej i udzielenia odpowiedzi zwrotnej w wybranej formie kontaktu a także obrona przed roszczeniami. Przysługuje Pani/Panu prawo do: a) żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia (o ile nie zakłóca to realizacji umowy lub obowiązków Laven wynikających z przepisów prawa), ograniczenia przetwarzania b) wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Laven oraz c) wniesienia skargi do Organu Nadzoru w zakresie danych osobowych (jest nim Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Kontakt z inspektorem danych osobowych jest możliwy drogą elektroniczną, poprzez: kontakt@laven.pl lub drogą pisemną pod adresem siedziby firmy Laven.

  Czytaj więcej -->

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego w związku z realizacją zapytania przesłanego przez udostępniony formularz (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a) - dobrowolna zgoda). Udzieloną zgodę można nieodpłatnie wycofać w każdej chwili poprzez przesłanie do nas wiadomości na adres e-mail: kontakt@laven.pl. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez LAVEN Spółka akcyjna, w tym informacje o przysługujących prawach dostępne są w naszej Polityce prywatności.


  Czytaj więcej -->
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji marketingu bezpośredniego przez LAVEN Spółka akcyjna z siedzibą przy ul. Legnickiej 57 D lok. B/C, 54-203 Wrocław. Udzieloną zgodę można nieodpłatnie wycofać w każdej chwili poprzez przesłanie do nas wiadomości na adres e-mail: kontakt@laven.pl. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez LAVEN Spółka akcyjna, w tym informacje o przysługujących prawach dostępne są w naszej Polityce prywatności.

  *pola obowiązkowe