Jako Ubezpieczony masz pełne wsparcie ubezpieczyciela w organizacji dostępu do procesu leczenia od momentu zdiagnozowania zachorowania. Polisa ubezpieczenia zapewnia pokrycie kosztów zakupu, dostarczenia i zastosowania innowacyjnych technologii medycznych oraz wykonanie nowoczesnej protezy po amputacji kończyny. Zapewnia również możliwość konsultacji z lekarzami specjalistami całkowicie zdalnie – bez wychodzenia z domu, w ramach E-konsultacji medycznej i Drugiej Opinii Medycznej w wersji rodzinnej.

Korzystaj swobodnie z opieki medycznej

W trosce o Twój komfort i wygodę gwarantujemy prostą procedurę zgłaszania szkody oraz zdalny dostęp do dodatkowych usług.

Jak przebiega proces?

Diagnoza choroby. Twój lekarz prowadzący rekomenduje użycie technologii medycznej z zakresu ubezpieczenia.

Zadzwoń do towarzystwa ubezpieczeniowego (+48 22 563 12 04), żeby zgłosić zdarzenie ubezpieczeniowe. Przygotuj numer polisy.

Przekaż swoje dane medyczne w celu potwierdzenie diagnozy i weryfikacji należności świadczenia.

Towarzystwo ubezpieczeniowe zorganizuje Twój proces leczenia.

Otrzymasz pomoc i wsparcie koordynatora leczenia podczas terapii.

Zakończenie terapii.

Działamy w Twoim imieniu

Jeśli zdiagnozowano u Ciebie chorobę, zgłoś się do nas. To my zorganizujemy cały proces leczenia oraz pokryjemy koszty z nim związane. Zapewnimy zakup, dostarczenie i podanie technologii medycznej w szpitalu na terenie Polski. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w trudnym momencie, abyś czuł się bezpiecznie i jak najszybciej wrócił do zdrowia.

Jak przebiega cały proces?

Skontaktuj się z nami

    recaptcha


    *pola obowiązkowe