Jako Ubezpieczony masz pełne wsparcie ubezpieczyciela w organizacji dostępu do procesu leczenia od momentu zdiagnozowania zachorowania. Polisa ubezpieczenia zapewnia pokrycie kosztów zakupu, dostarczenia i zastosowania innowacyjnych technologii medycznych oraz wykonanie nowoczesnej protezy po amputacji kończyny. Zapewnia również możliwość konsultacji z lekarzami specjalistami całkowicie zdalnie – bez wychodzenia z domu, w ramach E-konsultacji medycznej i Drugiej Opinii Medycznej w wersji rodzinnej.

Korzystaj swobodnie z opieki medycznej

W trosce o Twój komfort i wygodę gwarantujemy prostą procedurę zgłaszania szkody oraz zdalny dostęp do dodatkowych usług.

Jak przebiega proces?

Diagnoza choroby. Twój lekarz prowadzący rekomenduje użycie technologii medycznej z zakresu ubezpieczenia.

Zadzwoń do towarzystwa ubezpieczeniowego (+48 22 563 12 04), żeby zgłosić zdarzenie ubezpieczeniowe. Przygotuj numer polisy.

Przekaż swoje dane medyczne w celu potwierdzenie diagnozy i weryfikacji należności świadczenia.

Towarzystwo ubezpieczeniowe zorganizuje Twój proces leczenia.

Otrzymasz pomoc i wsparcie koordynatora leczenia podczas terapii.

Zakończenie terapii.

Działamy w Twoim imieniu

Jeśli zdiagnozowano u Ciebie chorobę, zgłoś się do nas. To my zorganizujemy cały proces leczenia oraz pokryjemy koszty z nim związane. Zapewnimy zakup, dostarczenie i podanie technologii medycznej w szpitalu na terenie Polski. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w trudnym momencie, abyś czuł się bezpiecznie i jak najszybciej wrócił do zdrowia.

Jak przebiega cały proces?

Skontaktuj się z nami

    recaptcha

    Firma Laven informuje, iż jest administratorem w zakresie kierowanego do niej wniosku. -->

    Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i wysłania jednorazowej oferty, zgodnie z wnioskiem, przez czas konieczny do udzielenia wnioskowanej odpowiedzi, a potem, do celów archiwalnych przez okres przedawnienia roszczeń, na podstawie uzasadnionego interesu administratora danych. Uzasadnionym interesem jest umożliwienie realizacji wniosku w zakresie przygotowania i wysyłki oferty ubezpieczeniowej i udzielenia odpowiedzi zwrotnej w wybranej formie kontaktu a także obrona przed roszczeniami. Przysługuje Pani/Panu prawo do: a) żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia (o ile nie zakłóca to realizacji umowy lub obowiązków Laven wynikających z przepisów prawa), ograniczenia przetwarzania b) wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Laven oraz c) wniesienia skargi do Organu Nadzoru w zakresie danych osobowych (jest nim Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Kontakt z inspektorem danych osobowych jest możliwy drogą elektroniczną, poprzez: kontakt@laven.pl lub drogą pisemną pod adresem siedziby firmy Laven.


    *pola obowiązkowe